YKK 26/900 – 208W Fansız Yer Konvektörü

Doğal konveksiyonlu yer konvektörleri doğal hava konveksiyonu prensibine göre çalışan konvektörlerdir. Mahal ısıtmasında ikincil olarak kullanılırlar. Cam yüzeyinde oluşacak ısı kaybını önlemek ve buğulanmayı ortadan kaldırmak için kullanılırlar.

Doğal konveksiyonlu yer konvektörleri doğal hava konveksiyonu prensibine göre çalışan konvektörlerdir. Mahal ısıtmasında ikincil olarak kullanılırlar. Cam yüzeyinde oluşacak ısı kaybını önlemek ve buğulanmayı ortadan kaldırmak için kullanılırlar.Yer konvektörleri döşeme betonu içine yerleştirildiğinden mahallerde yer işgal etmezler.Konvektörlerin üstü, istendiği anda kaldırılabilir üç değişik model ızgara-menfez ile kaplıdır. En ideal yerleşim yerleri pencere özellikle vitrin pencerelerin dibidir.
Bu sayede ısıtma prosesine ilaveten pencerelerde buğulanmaya mani olurlar. Bu özellikleri sayesinde büyük vitrin camları olan hava meydanları, lokantalar, mağazalar gibi yerlerde özellikle tercih edilen ısıtma elemanlarıdır. PN16 karakteristiğinde ısıtıcı serpantini olması nedeniyle kızgın sulu ısıtma sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.
Isıtma Kapasitesi (80/60°C su rejiminde) :

208Watt

Menfez Tipi:

Serme Lineer

Boyutlar(mm)(HxLxW) :

90x900x260